Fototapety Wall&Deco2019-05-14T18:48:37+02:00
Incorrect slider name. Please make sure to use a valid slider slug.

Kolekcja 2019

Global Natives

Intimate Layering

Progressive Anarchy

Od fotografii po malowidła ścienne, od malarstwa iluzionistycznego po makro-wzory na materiałowych tłach. Wszystkie te artystyczne projekty są sprytnie przekształcone w wertykalny wzory z prawdziwie oryginalnymi efektami wizualnymi.

Contemporarty od Wall&Deco

Tapety Wall&Deco narodziło się z intuicji jego twórcy i dyrektora artystycznego Christiana Beniniego. Christian Banini przez długi czas związany był z fotografią reklamową i przy kolejnym projekcie w którym drukował olbrzymie zielone liście na ścianę do swojej scenerii zobaczył w tym doskonały produkt dla wymagających klientów. I tak od 2005 roku firma Wall&Deco tworzy zapierające dech w piersiach obrazy które ozdabiają ściany luksusowych wnętrz na całym świecie. W roku 2007 chcąc kontrolować proces i jakoś produkcji od koncepcji do gotowego produkty firma Wall&Deco zainwestowała w nowoczesny warsztat maszynowy i produkuje swoje dzieła we własnej fabryce we Włoszech. Oferujemy szeroki wybór tapet WallDeco – idealne do każdego pomieszczenia w twoim domu.

CEMENTO VELLUTO

Patrz głęboko. Wyjdź poza powierzchnię, bez zatrzymywania się przed oczywistością.
Cemento Velluto jest materialnym przedstawieniem nieoczekiwanego.
Ta nowa kolekcja fototapet Tecnografica składa się z 8 projektów z podwójną duszą, która nie ma na celu wprowadzenia w błąd, ale ujawnienia się.
Beton, który staje się tkaniną. Pęknięcia, które nie niszczą, ale uwalniają miękkość przędzy od bezruchu kamienia.
Druk o bardzo wysokiej rozdzielczości sprawia że tekstury charakteryzują się niesamowitą definicją szczegółów.
Nowe tematy, które przyciągają uwagę widzów i sprawiają, że dotykają ściany rękami, aby móc przekonać się na własnej skórze o nieprzewidywalnym przejściu z jednego materiału do drugiego.

ARCHITETTURE

Geometryczna tapeta z kolekcji Architetture to przestrzeń stworzona przez kolor. Architektura to kolor, który nadaje głębi przestrzeni. Tecnografica Italian Wallcoverings prezentuje kolekcję kapsułek poświęconą badaniu przestrzeni i głębi bloki koloru. Linie, kąty, objętości i kolory są zaprojektowane tak, aby pchać wzrok widza poza czystą grafikę aby znaleźć indywidualną interpretację kształtów i przestrzeni. Specyfika Architetture leży również w kolorze wariacje każdej grafiki: nic nie jest pozostawione przypadkowi i każde dopasowanie kolorów wywołuje następne. Więc ten sam temat w wszystkie jego warianty mogą ozdobić ściany całego pokoju w sposób kompletny i spójny, tworząc prawdziwą historię, która mówi o geometrycznych kształtach wydzielających ładunek chromatyczny. W architekturze Kolor ma moc uwolnienia form z bezruchu.

MARCO FONTANA

Marco Fontana urodził się w Sassuolo (MO) w 1968 roku. Od dzieciństwa świetnie się prezentował umiejętności rysunkowe, zwłaszcza w dziedzinie komiksów. Uczęszczał do Instytutu Projektowania w Modenie i in w wolnym czasie współpracował ze słynną firmą produkującą filmy animowane: Bignardi Films, który zrealizował w latach 1983-1988 filmy krótkometrażowe RAI „Quark Economia” Bruno Bozzetto i „Il Signor Bonaventura” Sergio Tofano. W tym samym okresie aktywnie współpracował z gazeta „Il Resto del Carlino”, tworząc komiczne paski w poniedziałkowe problemy, zarówno dla Modeny, jak i
na poziomie krajowym. Ponadto pracował z wieloma innymi recenzjami lokalnymi i krajowymi za pomocą Seria Wondernonna – prezentowana także na Festiwalu Komiksu w Lucca w 1991 roku. Przez długi okres bezczynności, zrealizował reklamę i poświęcił się projektowaniu opakowań. W 2008 Marco Fontana podjął działalność artystyczną i zorganizował ekspozycję w Ferrara z erotycznych obrazów podpisana seria „Pop-Hard” z techniką emaliowania.

Latest Features

Expert advice and in-depth features for a healthy life

Sztukateria wewnętrzna – aranżacje

Wielu osobom sztukateria wewnętrzna kojarzy się z klasycznymi , eleganckimi wnętrzami pełnymi drogich dodatków. Dawniej mocno rzeźbione gzymsy, kolumny czy rozety zdobiły bogate salony. W dzisiejszych czasach z

The 3 fundamental steps that every begginer must learn before they can call themselves a student of yoga. Let’s master them together.

Read More

Are you a busy mum and find yourself missing classes regularly?

Read More

The 3 fundamental steps that every begginer must learn before they can call themsleves a student of yoga. Let’s master them together.

Read More

Eat Well. Live Well.

Staying fit is not only about exercise, it’s about an entire lifestyle change.

Lorem Ipsum is dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions.

    “Yoga is the unifying art of transforming dharma into action, be it through inspired thought, properly nurturing our children, a painting, a kindness or an act of peace. “
    Anonymous • Quote of the Day
    “Healthy plants and trees yield abundant flowers and fruits. Similarly, from a healthy person, smiles and happiness shine forth like the rays of the sun.”
    Anonymous • Quote of the Day
    Go to Top