Czasy się zmieniają, zmieniają się style i zmieniają się upodobania. Oświetlenie jest tego doskonałym przykładem, a oświetlenie pośrednie jeszcze bardziej. Podczas gdy oświetlenie było przede wszystkim funkcjonalne, w dzisiejszych czasach oświetlenie służy do tworzenia specyficznej, przyjemnej atmosfery. Przekształca Twoje przestrzenie mieszkalne i robocze w miejsce prawdziwego relaksu.
Skuteczna integracja oświetlenia pośredniego w przestrzeni życiowej i roboczej może stworzyć prawdziwy efekt WOW wraz z odpowiednim doświadczeniem w przestrzeni i wokół niej. Chociaż funkcjonalność z pewnością pozostaje ważna, wrażenie, jakie zyskujesz z przestrzeni, gdy „istniejesz” w niej, jest jeszcze bardziej integralne.
Pośrednie oświetlenie sprawia, że życie i praca są pełne szczęścia. Zapewnia charakter przestrzeni i energię tym, którzy tam mieszkają i pracują.

Oświetlenie LED w sztukaterii ściennej

Listwy ścienne zastosowane do oświetlenia LED – Orac Decor C380 oraz C383 

Atrakcyjnie oświetlony przedsionek lub korytarz jest przyjazny dla wszystkich. Dodanie pośredniego oświetlenia do ciemnego korytarza stanowi ciepłe powitanie zarówno dla ciebie, jak i twoich gości, czy to w domu, czy w miejscu pracy. Ponadto oświetlenie ścian lub sufitu sprawia, że korytarz wydaje się większy.
Myślisz o zainstalowaniu oświetlenia pośredniego nad schodami? Oprócz zwiększenia poziomu bezpieczeństwa użytkownicy poczują się bezpieczniej.

Świecące światło zapewniające ciepły nastrój

Listwy ścienne zastosowane do oświetlenia LED – Orac Decor C381 

Pośrednie oświetlenie rozprowadza miękki, równomierny blask na ścianie, suficie lub podłodze, tworząc ciepłą, pogodną atmosferę w Twoim domu.
Możesz zintegrować oświetlenie pośrednie w połączeniu z sufitem lub jako oświetlenie nad podłogą, aby uzyskać wyjątkowo przestrzenny efekt. Alternatywnie zintegruj oświetlenie pośrednie w połączeniu ze ścianą, aby je zaakcentować.

Dobre samopoczucie jest niezbędne w pomieszczeniach biurowych

Listwy ścienne zastosowane do oświetlenia LED – Orac Decor C380 oraz C382 

W biurze spędzamy prawie tyle samo czasu, co w domu. Dlatego tak ważne jest, aby czuć się dobrze w pracy i mieć niezbędną energię, aby dobrze funkcjonować i osiągać dobre wyniki.
Kilka kreatywnych „efektów specjalnych” wykorzystujących oświetlenie pośrednie szybko poprawi Twoją wydajność.

Podkreśl ważne dla siebie przedmioty światłem!

Listwy ścienne zastosowane do oświetlenia LED – Orac Decor C390 

Pośrednie oświetlenie podkreśla zarówno architekturę przestrzeni, jak i starannie dobrane dekoracje. Dlaczego nie wyróżnić ich za pomocą oświetlenia pośredniego?

Sypialnia? Nie będziesz chciał gasić świateł!

Opinie mogą się różnić, ale jesteśmy za pozostawieniem włączonych świateł w sypialni. W końcu oświetlenie pośrednie stwarza intymne uczucie, które otula cię jak miękki koc. Jest prawie niezauważalny, ale zawsze obecny i przyjemny.
Krótko mówiąc: oświetlenie pośrednie sprawia, że dom jest prawdziwym doświadczeniem życiowym, a przestrzeń biurowa źródłem energii. Możliwości są nieograniczone – Twoja wyobraźnia też może być.

Rozświetlamy ciemność

W małym gabinecie na parterze, gdzie jest mało naturalnego światła, wysokość pomieszczenia i okazałe listwy gzymsowe są dodatkowo akcentowane za pomocą eleganckiej listwy oświetleniowej LED Orac Decor C381. Miękkie oświetlenie nadaje pomieszczeniu naprawdę przytulnej atmosfery. Wysokie, 20 cm eleganckie listwy przypodłogowe High Line belgijskiego projektanta Pierre’a Daemsa wpisują się w modernistyczny charakter domu.