Nasza firma została dystrybutorem wyjątkowych fototapet oraz paneli dekoracyjnych włoskiej firmy Tecnografica.

Fototapeta Tecnografica – co to takiego?

Fototapeta La Danse Black Decoratives Tecnografica

Fototapeta La Danse Black Decoratives Tecnografica

Już od ponad 30 lat włoska marka fototapet Tecnografica zapewnia klientom z całego świata projekty o niespotykanym designie oraz najwyższej jakości produkcji. Wszystkie kilkaset wzorów fototapet może zostać nadrukowana na jednym z 5 podkładów – FABRIC, TNT, SKIN, NATURAL, H20. 3 podkłady winylowe o strukturze tkaniny (FABRIC), tynku (TNT) oraz gładkiej (SKIN); najbardziej ekologiczny substrat na bazie włókien celulozy (NATURAL) bez dodatku PVC oraz rozpuszczalników. Ostatnim materiałem jest podkład z włókna szklanego (H20) wykorzystywany do miejsc mokrych jak kuchnie, łazienki, kabiny prysznicowe etc. Substrat jest w 100% odporny na działanie wody po zabezpieczeniu żywicą.

Zespół projektantów oraz wizjonerów rozkłada świat na czynniki pierwsze, aby zbudować z nich od podstaw małe dzieła sztuki zakorzenione zarówno w tradycji jak i pełne miłości do matki ziemi.

Projektanci Tecnografica ciągle pracują nad nowymi wzorami, firma od lat utrzymuje program “Co tydzień nowy projekt” przez co wachlarz projektów z tygodnia na tydzień powiększa się, jest świeży i aktualny. Tecnografica doskonale rozumie różnorodność i złożoność wszechświata. W najnowszych katalogach znajdziemy zarówno klasyczne wzory, zwierzęce sylwetki, geometryczne formy czy abstrakcje z pogranicza jawy i snu.

Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze wzory fototapet Tecnografica

 

Kolekcja fototapet CEMENTO VELLUTO

Fototapeta Tecnografica – Empire 70109-1 

Fototapeta Tecnografica Empire

Fototapeta Tecnografica LIBERTY 70121-1

Fototapeta Tecnografica Liberty

Fototapeta Tecnografica Hudson 70105-1

Fototapeta Tecnografica Big Apple 70106-1

Fototapeta Tecnografica WILLIAMSBURG 70122-1

Fototapeta Tecnografica WILLIAMSBURG 70122-1

Fototapeta Tecnografica Yankee 70123-1

Fototapeta Tecnografica Yankee 70123-1

Fototapeta Tecnografica Broadway 70125-1