Wiosna to jedna z najwspanialszych pór roku, powoli żegnamy depresyjne widoki za oknem, a witamy pierwsze kwiaty, świeżość letniego deszczu.

Wiosna to również okres w którym w naszych salonach pojawia się mnóstwo nowych tapet ściennych od najlepszych światowych producentów. Poniżej przedstawiamy kilka nowości, które z pewnością zagoszczą w domach naszych klientów.

Cieplejszy minimalizm

W nadchodzącym sezonie wciąż królować będą eleganckie, proste formy jednak w nieco bardziej ziemistych barwach. Zmęczeni długą zimą chętnie przygarniamy do domu odrobinę słońca.

Rozbielone zielenie, musztardowa żółć, głęboki kobalt. Wyraziste barwy to zawsze dobry pomysł. 

Jeśli brakuje nam odwagi, aby położyć je na ścianach, doskonale sprawdzą się jako dodatki, zasłony czy obicie ulubionego fotela.

Etno, boho, a może eklektyzm ?

Dla wielbicieli nieoczywistych form i rozbudowanych wachlarzy kolorystycznych producenci tapet przygotowali na ten sezon prawdziwe dzieła sztuki.

Fantazyjne zwierzęta odczarują smutny salon, graficzne pomarańcze wprowadzą do jadalni powiew świeżego powietrza, art deco w unowocześnionym wydaniu to świetna propozycja do gabinetu czy sypialni. Dużo wzorów oprószono połyskującym kwarcem lub srebrzystymi detalami grającymi ze światłem.

Zdecydowanie mamy w czym wybierać, to będzie bardzo kolorowa wiosna !